O nas

Firmę Merch-IT od 2018 r. tworzy zespół pasjonatów i specjalistów. W 2020 r. stworzyliśmy markę MIT24.pl, która zajmuje się produkcją, importem oraz sprzedażą produktów z kategorii dom i ogród, narzędzia, motoryzacja.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz najlepszy stosunek ceny do jakości oferowanych produktów. 

Potrzebujesz sprzętu do majsterkowania, remontu lub pracy?

Mamy dla Ciebie wysokiej jakości narzędzia – zarówno te przydatne podczas drobnych prac remontowych w domu, jak i przeznaczone do użytku przez profesjonalistów, na przykład w warsztatach. Z nami odświeżysz swoje wnętrza, odrestaurujesz klasyka lub przeprowadzisz bieżący serwis swojego pojazdu – niezależnie od tego, czy to samochód, motocykl, kosiarka czy traktor.

Wśród naszych klientów znajdują się pasjonaci majsterkowania, fani samodzielnych remontów oraz firmy, które z naszą pomocą naprawiają i odnawiają mieszkania, domy, ogrody oraz samochody.

Wsparcie w nagłych sytuacjach

Awaria! Potrzebujesz szybkiej dostawy niezbędnych narzędzi? Z nami oszczędzisz sporo czasu! Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Składasz zamówienie po południu? Twoja paczka zostanie nadana w kolejnym dniu roboczym. Tak sprawnej realizacji aż chce się doświadczyć!

Wszystkie produkty z naszego sklepu online są dostępne od ręki. Nasz magazyn jest doskonale zaopatrzony, a my samodzielnie pakujemy wszystkie paczki. Dzięki temu mamy realny wpływ na ich wygląd i na bieżąco kontrolujemy stany magazynowe. Wiemy na 100%, że oferowane przez nas produkty są wolne od wad i zawsze gotowe do drogi!

Sam nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Nasz zespół specjalistów jest dostępny pod telefonem i mailem od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–17:00. W tym czasie odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy co do zakupu.

Polskie produkty na światowym poziomie

Możemy ręczyć za nasze narzędzia – część asortymentu jest produkowana w Polsce, a przed wprowadzeniem do sprzedaży dokładnie testowana przez nas oraz zaprzyjaźnione warsztaty.

Produkty sprowadzane z zagranicy również przechodzą serię testów. Jeśli któryś z nich nie spełnia naszych wymagań, po prostu z niego rezygnujemy. Gwarantujemy wysoką jakość w korzystnych cenach w pakiecie z doskonałą, specjalistyczną obsługą.