Filtry

Akcesoria budowlane

Aktywne filtry

34,99 zł
ZESTAW DŁUT DO BETONU SDS PLUS 4 EL SDS+ DO BRUZDOWANIA V03037

Zestaw 4 dłut do betonu SDS+. Długość 250mm. Przecinak 30mm, 20mm, Punktak, Bruzdownica. Profesjonalne narzędzia do skutecznego łamania i bruzdowania w betonie. 

64,99 zł
MECHANICZNY POBIJAK WBIJAK DO UZIOMÓW PRĘTÓW GWOŹDZI SDS-MAX MIT-P08

Pobijak służy do wbijania prętów uziomowych w podłoże.

Przydatny również do wbijania szpilek montażowych hal namiotowych, masztów, wbijania gwoździ ciesielskich a także zastrzałów szalunków.

Wbijak przeznaczony jest do pracy z młotami udarowymi SDS-MAX. Został wykonany z wytrzymałej stali odpornej na odkształcenia.

13,99 zł
530x7.6mm 20szt OPASKI ZACISKI DO PRZEWODÓW TRYTYTKI

Opaski służą do mocowania, łączenia, spinania przeróżnych elementów m.in. przewodów elektrycznych, rurek, węży, elementów karoserii pojazdów itp.

Obowiązkowa pozycja w każdym domu, warsztacie, samochodzie. Idealne do doraźnych napraw. Niezastąpione w nagłych wypadkach, awariach.

Gęste ząbki na całej długości pozwalają na precyzyjne dopasowanie pętli opaski do rozmiaru wiązki. Opaski możemy zaciskać ręcznie lub za pomocą  specjalnego przyrządu.

9,99 zł
Zestaw pędzli płaskich 5szt

Pędzle wykonane z jasnej szczeciny, rączka drewniana - nielakierowana.

Nadają się do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi itp.

47,99 zł
OŁÓWEK STOLARSKI BUDOWLANY CIESIELSKI 175mm 60szt

Ołówki przeznaczone do stosowania przy pracach budowlanych, stolarskichOłówki budowlane stolarskie to niezastąpione narzędzia dla każdego majsterkowicza i profesjonalnego stolarza. Dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz specjalistycznemu kształtowi są doskonałe do oznaczania, zakreślania, podpisywania i projektowania na różnorodnych materiałach.

24,99 zł
MŁOTEK BEZODRZUTOWY 2LB KD906

Obuch młotka wypełniono w połowie metalowym śrutem, który likwiduje efekt odbicia młotka od materiału, kierując całą siłę uderzenia w jego kierunku, znakomicie zapobiega negatywnym efektom odbicia młotka od materiału.

39,99 zł
NAKRĘTKA SZYBKOZACISKOWA M14 DO SZLIFIERKI KD10398

Nakrętka szybkozaciskowa przeznaczona jest szybkiego i bez narzędziowego montażu i demontażu tarczy (dowolnego rodzaju) w szlifierkach.

Można jej używać z każdym rodzajem szlifierek kątowych z gwintem wrzeciona M14 i tarczami o dowolnej średnicy (115mm, 125mm, 150mm, 180mm, 230mm, 300mm) bez względu na producenta.

9,99 zł
300x4.7mm 50szt OPASKI ZACISKI DO PRZEWODÓW TRYTYTKI

Opaski służą do mocowania, łączenia, spinania przeróżnych elementów m.in. przewodów elektrycznych, rurek, węży, elementów karoserii pojazdów itp.

Obowiązkowa pozycja w każdym domu, warsztacie, samochodzie. Idealne do doraźnych napraw. Niezastąpione w nagłych wypadkach, awariach.

Gęste ząbki na całej długości pozwalają na precyzyjne dopasowanie pętli opaski do rozmiaru wiązki. Opaski możemy zaciskać ręcznie lub za pomocą  specjalnego przyrządu.

49,99 zł
PISTOLET LAKIERNICZY 1,5mm 600ml HVLP

Umożliwia precyzyjne i równomierne nanoszenie farb, lakierów oraz powłok ochronnych na różnego rodzaju powierzchnie.

Wyposażony w regulację strumienia oraz szerokości rozpylanego materiału, zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad procesem malowania, co przekłada się na doskonały efekt końcowy. Niezwykle łatwa obsługa sprawia, że ten pistolet jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy pragną osiągnąć wysoką jakość wykończenia swoich projektów.

Niezawodne narzędzie, które przyspieszy i ułatwi malowanie, oszczędzając jednocześnie czas i wysiłek.