Filtry

Komplety kluczy warsztatowych

Aktywne filtry

14,98 zł
REDUKCJE ADAPTERY NA NASADKI 8szt KD1559

Zestaw adapterów redukcyjnych do wkrętarki to produkt, dzięki któremu zamontujesz w swojej wkrętarce nasadki o różnych wielkościach. Adaptery wykonane zostały z wysokiej jakości stali co przekłada się na długą żywotność. Posiadają mechanizm blokujący klucz nasadowy.

39,99 zł
SZCZYPCE SPAWALNICZE ZESTAW 4szt KD10568

Zestaw szczypiec zaciskowych do chwytania różnych elementów podczas wiercenia, szlifowania czy spawania.

39,99 zł
ŚRUBOKRĘTY DŁUGIE 450mm ZESTAW 4szt KD10945

Dzięki sporej długości łatwo dotrzemy w trudno dostępne miejsca, gdzie zwykły śrubokręt sobie nie poradzi.

8,99 zł
MAGNETYZER / DEMAGNETYZER DO WKRĘTAKÓW BITÓW KLUCZY KD10951

Magnetyzer/degmagnetyzer umożliwia namagnesowanie i rozmagnesowywanie wkrętaków, bitów, kluczy i wielu innych stalowych elementów i narzędzi.

26,99 zł
ŚCIĄGACZ KLUCZ PAZURKOWY FILTRA OLEJU KD10527

Klucz pazurkowy to narzędzie przeznaczone do odkręcania filtrów oleju w samochodach, motocyklach, quadach, ciągnikach, koparkach i innych pojazdach i maszynach.

Posiada charakterystyczny kształt, który umożliwia pewny chwyt i bezproblemowe odkręcenie filtra oleju. Dzięki regulacji rozmiaru-średnicy klucz można dopasować do różnych rozmiarów filtrów. Dzięki zębatym pazurkom umieszczonym na końcach klucza, zapewnia on pewne i skuteczne chwycenie filtra, ułatwiając jego wymianę w trudno dostępnych miejscach.

59,99 zł
DŹWIGNIE DO DEMONTAŻU SPINEK TAPICERKI ZESTAW MIT-P03

Specjalistyczny zestaw zawierający ściągacze i klucze do demontażu radia, kostek, listew, spinek, oraz tapicerki w samochodach i urządzeniach technicznych.