Filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 755,00 zł

Profesjonalne narzędzia budowlane

Aktywne filtry

34,99 zł
ZESTAW DŁUT DO BETONU SDS PLUS 4 EL SDS+ DO BRUZDOWANIA V03037

Zestaw 4 dłut do betonu SDS+. Długość 250mm. Przecinak 30mm, 20mm, Punktak, Bruzdownica. Profesjonalne narzędzia do skutecznego łamania i bruzdowania w betonie. 

64,99 zł
MECHANICZNY POBIJAK WBIJAK DO UZIOMÓW PRĘTÓW GWOŹDZI SDS-MAX MIT-P08

Pobijak służy do wbijania prętów uziomowych w podłoże.

Przydatny również do wbijania szpilek montażowych hal namiotowych, masztów, wbijania gwoździ ciesielskich a także zastrzałów szalunków.

Wbijak przeznaczony jest do pracy z młotami udarowymi SDS-MAX. Został wykonany z wytrzymałej stali odpornej na odkształcenia.

13,99 zł
530x7.6mm 20szt OPASKI ZACISKI DO PRZEWODÓW TRYTYTKI

Opaski służą do mocowania, łączenia, spinania przeróżnych elementów m.in. przewodów elektrycznych, rurek, węży, elementów karoserii pojazdów itp.

Obowiązkowa pozycja w każdym domu, warsztacie, samochodzie. Idealne do doraźnych napraw. Niezastąpione w nagłych wypadkach, awariach.

Gęste ząbki na całej długości pozwalają na precyzyjne dopasowanie pętli opaski do rozmiaru wiązki. Opaski możemy zaciskać ręcznie lub za pomocą  specjalnego przyrządu.

8,49 zł
SZCZOTKA DRUCIANA MOSIĘŻNA Z RĄCZKĄ SZCZELINOWA KD10994

Szczotka umożliwia bezpieczne usuwanie zbędnych powłok, farb z różnych powierzchni, oczyszczanie spawów a także czyszczenie desek szalunkowych.

9,99 zł
Zestaw pędzli płaskich 5szt

Pędzle wykonane z jasnej szczeciny, rączka drewniana - nielakierowana.

Nadają się do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi itp.

47,99 zł
OŁÓWEK STOLARSKI BUDOWLANY CIESIELSKI 175mm 60szt

Ołówki przeznaczone do stosowania przy pracach budowlanych, stolarskichOłówki budowlane stolarskie to niezastąpione narzędzia dla każdego majsterkowicza i profesjonalnego stolarza. Dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz specjalistycznemu kształtowi są doskonałe do oznaczania, zakreślania, podpisywania i projektowania na różnorodnych materiałach.